Máte prostor pro další růst a zvýšení obratu svého e-shopu? Zajímavým prodejním kanálem pro vás může být takzvaný dropshipping (nebo dropshipment) ve spolupráci s největšími e-shopy na českém trhu. Pro napojení na Alzu jsme připravili vlastní modul pro PrestaShop.

Co je dropshipping?

Princip dropshippingu spočívá v zalistování vybraných produktů do katalogů partnera, který je za smluvenou provizi z prodej nabízí na svém e-shopu. Obchodník, který produkty fyzicky vlastní, přijímá informace o objednávkách a odesílá zboží přímo zákazníkům partnerského e-shopu.

Internetoví giganti touto metodou rozšiřují svůj sortiment o produkty, které by jinak nebyli schopni svým zákazníkům nabízet, například kvůli velkým rozměrům, specifickým požadavkům na skladování, velkému množství položek apod.

 

Propojení PrestaShopu s Alzou pomocí modulu

Pro základní propojení PrestaShopu s Alzou používáme vlastní modul. Další postup a délka implementace je individuální, ovlivňuje ji například počet produktů určených pro dropshipping.

Pokud máte zájem o více informací k postupu nebo ceně implementace, ozvěte se nám. Pomůžeme vám také s kontaktováním Alzy kvůli domluvě spolupráce.